Žaislai šunims Zee Dog Super Banana

17,30
Zee.Dog žaislai šunims Zee.Dog žaislų vaisių serija yra įdomi ir interaktivį. Jūsų šuniukas su šiais žaislais bus užimtas ilgą laiką. 

Žaislai šunims Zee Dog Brain Freeze

17,30
Žaislai šunims Zee Dog Brain Freeze yra labai užimtos virtuvės gyventojas. Jo pagrindinė specialybė yra kepti viską, kas valgoma. Pagamintas

Žaislai šunims Zee Dog Roy

17,30
Žaislai šunims Zee Dog Susipažink su Roy – „Monsterz“ pliušinių žaislų kolekcijos dalimi. Šis pliušinis žaislas yra ne tik itin

Žaislai šunims Zee Dog Super Pear

17,30
Jūsų šuo pamėgs Super Pear šunų žaislą. Tvirtas, ištvermingas ir labai įdomūs. Super Fruit šunų žaislai yra pagaminti su skanėstų padavimo dugnu!

Žaislai šunims Zee Dog Super Orange

17,30

Jūsų šuo pamėgs Super Orange šunų žaislą. Tvirtas, ištvermingas ir labai įdomūs. Super Fruit šunų žaislai yra pagaminti su skanėstų padavimo dugnu!

Žaislai šunims Zee Dog Brain Fried

17,30
Pagamintas iš itin atsparios gumos, nailono ir su švelniu bananų kvapu, jūsų šuns malonumui.

Žaislai šunims Zee Dog Pipp

18,40

Pipp yra pliušinių žaislų „Monsterz“ kolekcijos dalis. Šis pliušinis žaislas yra ne tik itin minkštas, bet ir pagamintas su sustiprintomis siūlėmis, o jo akies sluoksnis padeda sumažinti plėšimąsi. Geriausia Pipp dalis yra viduje esantis cyplius, todėl šunims tai ypač patinka.

Žaislas šunims Zee Dog Greg

17,30
Susipažink su Gregu - „Monsterz“ pliušinių žaislų kolekcijos dalimi. Šis pliušinis žaislas yra ne tik itin minkštas, bet ir pagamintas su sustiprintomis siūlėmis, o jo akis padeda sumažinti plyšimo tikimybę.

Žaislai šunims Zee Dog Mr. X

17,30

Pagamintas iš itin minkšto pliušinio išorinio sluoksnio, Mr. X slepia itin tvirtą natūralios gumos šerdį.

Žaislai šunims Zee Dog Rob The Microbe

11,50

Į šį žaislą galima įdėti skanėstų ir jis taip pat pagamintas taip jog plūduriuotu ant vandens, dėl to jis puikiai tinka ilgoms pramogoms namuose ar prie vandens.

Žaislai šunims Zee Dog Cannon Ball

17,30
Žaislai šunims Zee Dog Šuns žaislas Zee Dog Cannon Ball yra pagamintas iš itin atsparios natūralios gumos, o dėl šios savybės gali plūduriuoti ant vandens.
Žaislai šunims

Žaidimų laikas yra mėgstamiausias jūsų šuniuko laikas. Jūsų šuniui reikia žaisti dėl bendros sveikatos ir laimės. Šunys turi fiziškai išsikrauti žaisdami su jumis arba kitais šunimis. Vienas iš svarbiausių šunų žaidimų privalumų yra tai, kad jūs sustiprinate tarpusavio ryšį. Kitas šuniukų žaidimo privalumas yra mankšta. Šunims reikalinga mankšta – nesvarbu, ar tai vaikščiojimas, ar bėgimas, jie turi išlaikyti gera fizinę formą. Būdamas fiziškai aktyvus, jūsų šuo nepriaugs svorio, o neturėdamas antsvorio jūsų šuniukas išvengs problemų su sąnariais.

Žaidimų laikas taip pat yra puiki galimybė mokyti šuniukus. Galite dresuoti šunį žaisdami su juo. Griekas.lt žaislai šunims yra skirti visiems šunims ir tiems kurie mėgsta griaužti, ir tiems kurie mėgsta žaislus su skanėstais, ir visiems kitiems geriausiems išdykėliams.

Žaidimai su savo mažuoju keturkoju yra neįkainojama patirtis.