fbpx

Guoliai šunims

Rodoma 1–24 iš 26

Guoliai šunims

Pagalvokite, kaip nuostabiai jaučiatės po ilgo, patogaus nakties miego savo svajonių lovoje. Griekas.lt šunų guoliai gali padėti jūsų šuniukui išsimiegoti taip pat gerai. Be to, jūsų šuo nebenorės susirangyti ant jūsų lovos ar ant sofos!

Kaip išsirinkti geriausią šuns guolį?

Išmatuokite savo šuniuką. Šuns guolis turėtų būti šiek tiek didesnis už jūsų augintinį, kad jūsų šuo galėtų raitytis ir keisti savo mėgstamiausias miegojimo pozas
Apsvarstykite savo šuns amžių. Senstant jūsų šuniukui reikės guolio, kuris nesudarytų papildomo spaudimo jų sąnariams.
Įsitikinkite, kad jį galima plauti! Visada patikrinkite priežiūros etiketę ar pakuotę, kad įsitikintumėte, jog šuns guolį ar jo užvalkalą galima skalbti skalbimo mašinoje.
Jei jūsų šuniukas yra alergiškas, ieškokite hipoalerginių šuns guoliu.

Zee.Bed tai kokybiški šunų guoliai, kurie turi nuimamą mikropluošto užvalkalą su užtrauktuku, iš kurio lengvai pašalinamas purvas ir kurį galima plauti. Zee.Bed šuns guolis taip pat yra hipoalergiškas ir atsparus įbrėžimams.

Viduje Zee.Bed šunų guolyje yra minkšta viskoelastinė putplasčio šerdis ir struktūrinis putplasčio čiužinys, kuris patogiai prisitaiko prie jūsų šuns kūno formų.

Zee.Bed šuns guolio kraštuose yra minkštos pagalvėlės, skirtos tam jog jūsų šuo galėtų padėti galvą ir leistu šuniui patogiai ant jų pailsėti.

Guolio neslystantis guminis dugnas padės užtikrinti, kad jūsų šuns lova liktų toje pačioje vietoje, todėl nerasite Zee.Bed šunų guolio, judančio aplink jūsų namus!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top