Dubenėliai šunims Marcuch bowl

Turime

29,90
Į krepšelį

Dubenėliai šunims Tuff bowl black

Turime

49,50
Į krepšelį

Dubenėliai šunims Zee.bowl

Turime

54,10
Į krepšelį

Dubenėliai šunims Tuff bowl coral

Turime

49,50
Į krepšelį

Dubenėliai šunims Tuff bowl lime

Turime

49,50
Į krepšelį

Kilimėlis po dubenėliu ZeeMat pilkas

Turime

28,80
Į krepšelį

Kilimėlis po dubenėliu ZeeMat juodas

Turime

28,80
Į krepšelį

Kilimėlis po dubenėliu ZeeMat raudonas

Turime

28,80
Į krepšelį

Kilimėlis po dubenėliu ZeeMat geltonas

Turime

28,80
Į krepšelį
Dubenėliai šunims

Dubenėliai šunims yra būtina prekė augintinių tėvams. Jų yra įvairių formų ir dydžių, jog jais galėtu naudotis visų tipų šunys. Medžiagos taip pat gali skirtis, nuo patvaraus nerūdijančio plieno iki dekoratyvinės keramikos ar plastiko. Griekas.lt rasite daugybę dubenėlių šunims. Štai keli dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant šunų dubenį.

  • Neslystantis dugnas gali padėti išlaikyti dubenį vietoje, kol jūsų šuniukas valgo ar geria;
  • Nors keraminiai ir nerūdijančio plieno dubenėliai gali būti šiek tiek brangesni nei plastikiniai, ant jų paviršiaus gali būti mažiau bakterijų;
  • Keramikiniai ir nerūdijančio plieno dubenėliai yra tinkamesni naminių gyvūnėlių tėvams, kurie šildo savo šuns maistą. Atminkite, kad į mikrobangų krosnelę negalima dėti nerūdijančio plieno.

Nesvarbu, kokį dubenėlį pasirinkote, rekomenduojame šuns maisto ir vandens dubenėlius valyti kasdien, nes visos susikaupusios bakterijos gali pakenkti jūsų šuniukui. Daugelis dubenėlių yra tinkami plauti indaplovėse. Taip pat dubenėlius galite plauti muilu su karštu vandeniu.
Be keraminių, plastikinių ir nerūdijančio plieno dubenėlių, Griekas.lt galite rasti paaukštintus šunų dubenėlius, specialiai sukurtus didelių veislių šunims, kuriems reikalingi tam tikri šėrimo reikalavimai. Keliaujantiems naminiams gyvūnėliams ir naminių gyvūnėlių tėvams rasite kelioninių ir sulankstomų šunų dubenėlių, kurie yra labai praktiški kelionėse.