Pavadėliai šunims

Išmokyti šunį vaikščioti su pavadėliu yra vienas iš svarbiausių ir būtiniausių dalykų, kuriuos galite išmokyti savo keturkojį augintinį. Tinkamas vaikščiojimo su šuns pavadėliu etiketas apima tai, kad jūsų šuo vaikšto šalia jūsų, o tiksliau jūsų pašonėje, idealiai derindamas savo žingsnius su jūsų žingsniu, kai vaikštote šaligatviu. Jūs tikrai nenorite, jog jūsų šuo taptu jūsų vedliu ir temptu, visa jėga, jus pirmyn. Tai gali jums ir jūsų šuniui sukelti pavojų, nes jūsų keturkojis gali jus nuversti, jei jis pultu ant kokio gyvūno ar išbėgti į kelią. Kasdienis pasivaikščiojimas bus jūsų šuniuko kasdienės mankštos dalis. Kuo daugiau pasivaikščiojimų, per kuriuos jūs mokysite savo šunį tinkamai vaikščioti su pavadžiu, tuo geriau bus jūsų santykiams su pūkuotu draugu.

Ėjimas su pavadėliu reikalauja praktikos ir kantrybės. Čia jums gali praversti Zee.Dog Ruff šunų pavadėliai, kurie sugeria šuns staigaus patempimo smūgįŠiame patvariame pavadėlyje yra amortizuojanti spyruoklė, apsauganti jus nuo staigių šuns traukimų, paminkštinta rankena yra skirta patogiam laikymui, o super kablio užraktas, užtikrins didesnį saugumą. Jis taip pat pagamintas iš minkštos, tačiau patvarios medžiagos, kuri išlieka švari ir ryški, net ir po daugybės valandų. 

Nepamirškite, kad šunų skanėstai gali būti taip pat naudingi mokant šunį vaikščioti su pavadėliu. Įsigykite šuns pavadėlį Griekas.lt ir pradėkite treniruotes su savo mylimiausiu keturkoju!