fbpx

Lietpalčiai šunims

Lietpalčiai šunims
Šuns lietpaltis yra būtinas daiktas kiekvieno šuns spintoje. Tai sujungia šuns asmenybę ir praktiškumą. Žinoma, vandenį sulaikantis šuns lietpaltis naudingas ir jums, ir jūsų šuniukui. Kodėl? Nes nė vienam augintinio savininkui nepatinka šlapio šuns kvapas. Su vandeniui atspariu lietpalčiu jūsų šuns kailis netaps drėgnas ir dvokiantis. Ir nesigailėsite, jog turite nosį!

Lietingomis dienomis šuns lietpaltis yra tai, ko reikia jūsų šuniukiui norint išlaikyti jį sausą ir šiltą. Lietus gali užklupti bet kurią akimirką, kai jūs kasdien einate pasivaikščioti su savo keturkoju, todėl gerai turėti tinkamus šuns drabužius. Jei jūs ir jūsų šuo nesate pasirengę ir netinkamai apsirengę, galite kiauriai permirkti. Bet turėdami tinkamą šuns apranga lietingomis dienomis, jūsų šuo gali tęsti savo pasivaikščiojimą nesušlapdamas kailio. Tai reiškia, kad vis tiek galite mėgautis pasivaikščiojimais ir likti sausi, nepaisant oro sąlygų. Jei naktį vesite savo šuniuką pasivaikščioti per lietų, apvilkite šuniui lietpaltį, kuriame yra šviesą atspindinti juosta, jog jūsų šuo būtų saugus ir matomas eismo dalyvių.

Zee.Dog šuns lietpaltis yra pagamintas iš visame pasaulyje žinomos „ripstop“ medžiagos, todėl yra itin atsparus vandeniui. Su reguliuojamais diržais viršuje ir apačioje šis lietpaltis yra labai lengvas ir lengvai uždedamas, bei nuimamas ir puikiai tinka jūsų šuniui. Lietpaltis yra supakuotas į itin stilingą maišelį, kurį galite laikyti, kai nenaudojate, prikabintą prie pavadžio.

Ar jūsų šuo bėga tiesiai į tešlas, kai tik išeina per lietų? Nesijaudinkite – šio šuns lietpalčio medžiaga skirta lietingam orui, todėl galite lengvai jį nuvalyti, kai šuo per daug linksminasi purve. Ir jei jūs turite aprengti savo šunį prieš pasivaikščiojimą su juo po apylinkes, tai aprenkite jį stilingų lietpalčių, kuris privers visus sustoti ir pasakyti, kaip mielai atrodo jūsų šuo taškydamasis balose.

Visa tai ir dar daugiau rasite Griekas.lt internetinėje šunų prekių parduotuvėje, kurioje rasite geriausius produktus šunims. Išbandykite šį stilingą dizainą jau šiandien!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top