Megztiniai šunims
Jūsų šuo atrodys madingai ir funkcionaliai šunų megztiniuose. Jūsų augintinis bus pasirengęs fantastiškoms nuotraukoms su sniegu ar prie eglutės. Megztiniai šunims yra ypač geri, jei turite šunį, kuris gali lengvai sušalti, pavyzdžiui, mūsų mažesni draugai ir tie, kurie neturi storo kailio. Kai ketinate leistis į kelionę žiemą, tai gali padėti jūsų augintiniui jaustis patogiai, kad jis galėtų mėgautis ilgesniu buvimu lauke.

Megztiniai yra ne tik žavūs jūsų šuniukui, bet ir padeda jam išlikti šiltam! Jie taip pat gali priversti šuniuką jaustis puikiai. Kompresija yra vienas iš būdų, kaip sumažinti šuniuko nerimą, ir mūsų šunų megztiniai apgaubia jūsų augintinius, o tai gali padėti jiems nusiraminti. Be to, jei jūsų šuniukas turi niežtintį pilvą, galima dėvėti šuns megztinį ir taip sumažinti įbrėžimus ir dirginimą. Be to, šunų megztinis gali padėti sumažinti šuns plaukus ir pleiskanas, kad būtų mažiau valymo.

Dažnai užduodami klausimai:
Ar šunims reikia megztinių?
Šunims megztiniai nėra būtini, tačiau kai kuriems draugams jie padeda išlaikyti šilumą. Pavyzdžiui, maži šunys ne taip gerai palaiko šilumą, kaip didesni jų draugai, todėl megztinis gali padėti jiems sušilti. Šunų megztiniai gali būti naudingi, jei lauke praleisite daugiau nei 30 minučių, kai temperatūra žemesnė nei 10 laipsnių. Šilti megztiniai nerekomenduojami šunims, kurie ir taip turi daug kailio, kurie jau veikia kaip izoliacija. Visada patartina pasitarti su savo veterinaru, jei kyla klausimas, ar megztinis yra geras pasirinkimas jūsų šuniui.
Kaip uždėti megztinį šuniui?
Norint užsidėti megztinį ant šuns, labai svarbu teigiamai nuteikti šuniuką skanėstais ir pagyrimais. Jei jis pirmą kartą bando apsivilkti megztinį, švelniai patrinkite jį prie kūno ir leiskite jam užuosti, sakydami, koks jis geras šuo. Jei jis vis dar nedrąsiai vaikšto aplink megztinį, duokite jam šiek tiek pertraukėlės ir bandykite dar kartą – juk norite, kad tai būtų teigiama patirtis! Kai šuniukas įsidrąsins, maukite megztini per galvą ir per kojas ir toliau girkite, kokis jis nuostabus. Užmovę megztini duokite šuniukui skanėstą ir pasidarykite nuotrauką!
Kiek laiko šuo gali dėvėti megztinį?
Jūsų šuo gali dėvėti megztinį maždaug nuo keturių iki aštuonių valandų, priklausomai nuo situacijos. Šunims tikrai reikia dėvėti ką nors šilto tik tada, kai jie yra neturi storo kailio ar sušalę, todėl nerekomenduojama, kai jis ilsisi namuose. Megztinio nereikėtų palikti visą laiką, nes šuniuko oda turi kvėpuoti. Taip pat svarbu, kad jūsų augintinis ilgą laiką neliktų be priežiūros savo megztinyje, nes temperatūra visą dieną svyruoja, o kai kurie šunys gali lengvai perkaisti.