Filtruoti pagal kaina
Antkakliai šunims

Palepinkite savo gauruotą draugą geriausiais šunų antkakliais. Mūsų šunų antkaklių kolekcijoje rasite įvairaus stiliaus, šuniui patogių ir unikalių antkaklių. Kiekvienas šuns savininkas dažnai būna nustebęs, koks didžiulis yra pasirinkimas kai kalbama apie šunų antkaklius. Praktiški ir patrauklūs šunų antkakliai turi būti kiekvieno šuniuko spintoje, tačiau dabar taip pat labai svarbus yra šuns, bei šeimininko stilius.

Turėdami tinkamą šuns antkaklį, galėsite treniruoti savo šuniuką su pavadėliu ir maksimaliai išnaudoti kasdienius pasivaikščiojimus. Renkantis geriausius šuns antkaklius, atsižvelkite į veislę ir šuns charakterį. Žaismingi jaunikliai yra kupini energijos ir trokšta išeiti į lauką. Anksti pradėti treniruotes su pavadėliu yra labai svarbu. Tinkamas antkaklio ir pavadėlio derinys gali palengvinti treniruotes jums ir jūsų draugui.

Šunų antkakliai turėtų būti individualiai pritaikyti prie šuns dydžio ir ūgio, jie turi neslankioti ir netrinti šuns kailio. Renkantis šuns antkaklį svarbiausia išmatuoti šuns kaklo apimtis. Antkaklis šuniui jokiu būdu neturi būti per didelis, jog vedžiojant šuniuką jis neišsinertų iš antkaklio. Reguliuojamo dydžio antkakliai taip pat yra naudingi šunims, kurie vis dar auga arba kurių kailis sumažėja po kirpimo.

Griekas.lt rasite didžiulį kokybiškų šunų antkaklių pasirinkimą. Mes vertiname aukštos kokybės medžiagas, kurios turi būti tvirtos ir lengvai išvalomos. Nesvarbu, kokia jūsų mėgstamiausia spalva, mūsų elektroninėje šunų prekių parduotuvėje jūs rasite šunų antkaklių iš įvairių spalvų ir dizaino. Neskubėdami naršykite mūsų prekių asortimentą ir raskite puikių šunų aksesuarų savo keturkojui draugui.

Taip pat užsisakykite priderintą šuns pavadėlį naujam antkakliui. Stilingai atrodantys jūs ir jūsų mylimas keturkojis, neabejotinai pritrauks praeivių žvilgsnius per sekantį pasivaikščiojimą.