Petnešos šunims


Ieškote geriausių šunų p
etnešų savo šuniukui? Nesvarbu, ar tai mažų šuniukų petnešos, jūsų Čihuahua, ar didelių šunų petnešos, jūsų dogui, Griekas.lt turi kokybiškas petnešas jūsų šuniukui.

Tinkamos šunų petnešos gali užtikrinti saugų žaidimo laiką ir pasivaikščiojimus jums ir jūsų brangiam šuniukui. Naminių gyvūnėlių tėvai dėl įvairių priežasčių naudoja antkaklius šunims, o ne petnešas. Nesvarbu, ar pasirinksite šuns antkaklį, ar šuns petnešas, viskas priklausys nuo jūsų šuns ir užsiėmimo, kuriuo užsiimsite. Dideli ar raumeningi šunys gali būti labai stiprūs ir dažnai mėgaujasi tampydami savo palydovus. Didelės šunų petnešos gali padėti labiau kontroliuoti šunį, kai išeinate pasivaikščioti ar pabėgioti, nei įprastas antkaklis. Petnešos taip pat yra geriau energingiems mažiems šuniukams. Mažesnės šunų veislės gali būti linkusios susižeisti, jei yra naudojamas šuns antkaklis. Aprengę savo brangų šuniuką petnešomis galite išsklaidyti spaudimą nuo kaklo srities ir paskirstyti iki nugaros ir kūno. Išskleidus spaudimą didesniame paviršiaus plote, galima išvengti šuns sužalojimų.

Mūsų šunų petnešos yra aukščiausios kokybės ir pagamintos iš medžiagos, kuri yra draugiška šunų odai ir kailiui. Ji puikiai praleidžia orą, greitai džiūsta ir yra lengva. Visos mūsų šunų petnešos yra atsparios oro sąlygoms. FlyHarness šunų petnešos turi 3D megztą išorinį sluoksnį, kuris naudojamas sportiniuose sportbačiuose ir kvėpuoti leidžianti apatinį tinklelio sluoksnį. Taip pat šių šuns petnešų priekinis diržas atspindi šviesą, tad tamsiu paros metus būsite saugūs ir matomi.

Jei esate mados mylėtojas, rinkitės unikalų stilių ir aukščiausią kokybę, jums patiks šios šunų petnešos. Atraskite įvairių spalvų šunų petnešas, kurių spalvas pamilsite iškarto. Su šiomis petnešomis jūsų geriausias draugas bus pats stilingiausias ir kiečiausias. Petnešas išsirinks net išrankiausią skonį turintis. Atraskite klasikinės juodos, jūros bangų, tropinių vaisių ir kitų spalvų.