SAUSAS MAISTAS

Kokį sausą šunų maistą turėtumėte pasirinkti? Šį klausimą dažniausiai sau užduoda naminių gyvūnėlių savininkai. Sausas maistas turėtų būti ne tik kasdienis jūsų augintinio maistas, bet ir šaltinis vertingų ingredientų, palaikančių tinkamą jo vystymąsi ir sveikata. Tinkamai parinktas šunų maistas ne tik padės Jūsų augintiniui gerai jaustis, bet ir išvengti virškinimo problemų, apsaugoti nuo alergijos ar kitų nemalonių veiksnių. Todėl rinkitės šunų maistą kuris yra pilnas aukštos kokybės ingredientų, be dirbtinių dažiklių, konservantų ir grūdų arba grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo.

Griekas.lt prekiauja unikaliu, aukščiausios kokybės mėsos ir natūralių priedų, tokių kaip gliukozaminas, chondroitinas, L-karintinas, sėmenų ir lašišų aliejus, sudėties maistu, kuris palaikys jūsų augintinio sveikatą ir gerą būklę. Šis maistas taip pat yra lengvai virškinamų baltymų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Platus skonių pasirinkimas: nuo kalakutienos, ėrienos,  jautienos ir antienos iki baltos žuvies rasite 3 kg ir 12 kg pakuotėse. Taip pat rasite maistą kuris pritaikytas pagal šuns amžių ir veislę.

Koks sausas šunų maistas yra geriausias?

Geriausias maistas šunims yra toks maistas, kuriame yra didelis kiekis mėsos ir kuris turi daug natūralių produktų. Geriausias sausas maistas šunims turi turėti įvairių uogų, žolelių, vitaminų ir mineralų.

Kiek gramų maisto reikia duoti šuniui?

Kiek reikia duoti maisto šuniui yra nurodyta ant maisto šuniui pakuotės nugarėlės. Kieki rasite maitinimo lentelėje, kurioje pagal amžių, svorį ar veislės dydį, yra nurodyti kiekiai, kuriuos reikia duoti šuniukui.