fbpx

APRANGA ŠUNIMS ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ne vienas šeimininkas susimąsto apie papildomus aksesuarus jų geriausiam draugui. Dalis žmonių yra įsitikinę, jog augintinio rengti nebūtina. Kiti savo keturkojus draugus puošia ištisus metus ir tvirtina, jog tai yra madinga. Tad kyla klausimas ar šeimininkai kartais nepersistengia rūpindamiesi savo keturkojais?

Megztinis šunims Hunter Malmo Juodas

Kada augintiniui reikalinga papildoma apranga šaltuoju metų laiku?

Vos įsigijus naują augintinį, nereikėtų suskubti rinkti jam aprangos aksesuarų, striukių bei megztinių. Įprastai, šunų aprangos būtinybė priklauso nuo aplinkos sąlygų, gyvūno fizinio aktyvumo, šuns veislės ir pan. Tačiau ne visiems keturkojams yra reikalinga apranga, net ir esant nepalankioms aplinkos sąlygoms.

Šeimininkai, auginantys mažų veislių šunis, įprastai patiria ne menkas išlaidas. Taip nutinka, dėl gyvūno priežiūros rekomendacijų. Šaltuoju metų sezonu, tokie šunys kaip: Jorkšyro terjeras, Čichuchua, Nykštukinis pinčeris, turi turėti drėgmės ir šalčio nepraleidžiančią aprangą, nes šių veislių atstovų oda yra labai plona ir jautri. Tad jeigu svajojate apie šiuos nuostabius, jautrius ir mylinčius augintinius, verta pasirūpinti jų šiluma ištisus metus.

Tačiau jeigu auginate Sibiro haskį, Aliaskos malamutą, Pomeranijos špicą, Samojedą ar Berno zenenhundą, šunims skirtų pašiltintų rūbelių, gyvūnų prekių parduotuvėse, ieškoti jums tikrai nereikės.  Šios veislės yra kilusios iš šalto klimato kraštų, todėl jie turi gana storą kailį ir jų kūnas natūraliai palaiko šilumą. Tad nederėtų persistengti, nes su papildomais rūbeliais šių veislių atstovai gali net perkaisti.

Kaip nesuklysti renkant rūbus augintiniui?

Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, renkant aprangą mylimam augintiniui, tai: veislė, kailio tipas ir fizinis aktyvumas. Taip pat būtina atsižvelgti ir į tai, kiek laiko su augintiniu norite praleisti lauke. Jeigu šuo yra jūsų nuolatinis kompanionas žygiuose, reikėtų rinktis šiltą ir neperpučiamą striukę, megztinį su kaklu ar pašiltintą liemenę.

Jeigu jūsų geriausias draugas yra ilgaplaukis keturkojis, tuomet vertėtų pasvarstyti apie lietpalčius ir neperšlampamus apsiaustus, kurie jūsų augintinį apsaugos nuo odos ligų ir nepageidaujamų dėmių šviesiame kailyje. Visgi renkant šuneliui rūbą, svarbu nepamiršti rasti tinkamą drabužio dydį, kad gyvūnas galėtų laisvai ir nevaržomai džiaugtis  gamtos stebuklais kartu su jumis, net ir žiemą. 
Pirkinių krepšelis
Blog